Zanęta do feedera na rzekę oraz Method Feedera Fiskeri

Nasz sklep posiada w swojej ofercie zanęty przeznaczone zarówno dla klasycznych feederów jak i gotowe zanęty do metody. Zanęty do feedera Fiskeri doskonale sprawdzają się podczas połowów, skutecznie wabiąc ryby w pożądane miejsce. Nasz katalog zawiera również gotowe zanęty Method Feeder, które opadają na dno i długo utrzymują ryby w w nęconym miejscu.

Posiadamy różne rodzaje zanęt do klasycznego feedera, każda na inny rodzaj ryby, oraz zanęty Method Feeder, które sprawdzają się przy połowie korzystając z metody. Produkujemy najlepsze zanęty do feedera, które z pewnością zasmakują rybom i zapewnią udany połów.

Zapoznaj się z zanętami Method Feeder oraz do feedera dostępnymi w naszej ofercie.

W razie potrzeby służymy pomocą w doborze odpowiedniego rozwiązania zanętowego – bezpłatna konsultacja.

Zanęta Method Feeder,
zanęta do feedera

Sprawdź ofertę sklepu Fiskeri

2kg

Method Feeder - sztuka nęcenia

To wszystko zależy od rodzaju ryby, jaką chcemy złowić, jej środowiska oraz pory roku. Satysfakcja naszych klientów udowodniła nam, że nasza zanęta do feedera na rzekę jest skuteczna i pożądana zarówno podczas tradycyjnych połowów jak i zawodów wędkarskich.

Zanęta Fiskeri to idealna zanęta „feeder” na zawody wędkarskie. Warto mieć na uwadze, że podczas zawodów najlepiej sprawdza się zanęta do klasycznego feedera – zanęta method feeder lepiej sprawdza się, gdy mamy więcej czasu, aby sprowadzić ryby do pożądanego przez nas miejsca.

Zanęty Fiskeri - sprawdź również: